فلسفه تولید محتوا چیست؟

تعرفه تبلیغات در سایت

 تولید محتوا و بهینه سازی محتوای سایت و شبکه های اجتماعی

شرکت ویکی محتوا به عنوان اولین شرکت تخصصی تامین محتوا پس از درک خلاء موجود در فضای مجازی و باهدف بهینه سازی وبسایت های ایرانی وبا داشتن تجربه چندین ساله فعالیت IT، در سال 1393 راه اندازی گردید.

کانتنت مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوا امروزه به جدیدترین شیوه ارائه و تبلیغ خدمات و یا محصولات در فضای مجازی مبدل گشته و بر اساس آخرین الگوریتم گوگل وب سایت هایی که دارای محتوای ارزشمند و بدون کپی هستند در صدر نتایج جستجوهای کاربران قرار می گیرند. تمامی اهل فن این رشته بر این باورند که بازاریابی بر اساس محتوای با کیفیت، ماندگار تر بوده و با هزینه کمتر شما را به هدف خود میرساند و باعث جذب کاربران واقعی و در نتیجه باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان سایتها خواهد شد.

فلسفه تولید محتوا چیست؟

فعالیت اصلی تیم ویکی محتوا تولید انواع محتوای تخصصی و با کیفیت به صورت متن، عکس، ویدیو و یا طرح های گرافیکی اطلاع رسان (اینفو گرافیک) برای وبسایتها، وبلاگها، شبکه های اجتماعی  و یا مجلات اینترنتی و چاپی، در زمینه های متنوع می باشد. به منظور نیل به این هدف شرکت ویکی محتوا، از تیمهای مختلف و با تخصص های متفاوت استفاده نموده است. تیم مدیریت ویکی محتوا، متشکل از افراد با سابقه در حوزه IT می باشد و با بکارگیری تواناییهای افراد مختلف، خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه می نماید.

با توجه به اینکه بازاریابی محتوایی، جدیدترین روش مارکتینگ در فضای مجازی است و اولین گام در راستای این هدف، داشتن یک وب سایت با طراحی پویا و استاندارد می باشد، تیم طراحی ویکی محتوا، در کنار تیم محتوای این شرکت ایجاد گردید تا نیاز مشتریانی که هنوز وبسایتی ندارند و یا وبسایتشان از نظر استانداردهای جدید بهینه نمی باشد نیز، مرتفع گردد.

امروزه، اهمیت شبکه های اجتماعی در مطرح شدن یک برند ( خدمت یا محصول ) بر کسی پوشیده نیست. از آنجایی که نوع کاربران هر شبکه و علاقه مندیهای آنها متفاوت است، کارشناسان خبره ویکی محتوا، شما را برای رسیدن به موفقیت در این فضاهای اینترنتی یاری خواهند رساند و از هیچگونه مشاوره ای در این زمینه دریغ نخواهند کرد.

از ویژگی های خدمات این تیم می توان به مواردی اشاره کرد از قبیل:

  • هزینه منصفانه برای به روز رسانی وب سایت
  • ترجمه متون سایتهای مرجع و بومی سازی متون ترجمه شده
  • ایجاد لینکهای مناسب ( معرفی سایت در سایتها و وبلاگهای مختلف )
  • رعایت تمام اصول سئوی محتوا به منظور بالا رفتن سایت در نتیجه موتورهای جستجو
  • راه اندازی شبکه های اجتماعی و تامین محتوای هدفمند در این شبکه ها
  • تولید خبر از آخرین رویدادهای کسب و کار شما ( اعزام خبرنگار )

 

نویسنده : رضا بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 18 تير 1397 ساعت: 21:02
برچسب‌ها : تولید محتوا و بهینه سازی محتوای سایت,